Ebeveynlere Yönelik Bebek Masajı Eğitimi

Ebeveynlere Yönelik Bebek Masajı Eğitimi

 

IAIM (Uluslararası Bebek Masajı Derneği) kapsamında eğitmen Zeynep Turgut Ersoy ile  5 hafta sürecek 0 – 12 ay yaş grubundaki  bebek ve ebeveynlerine yönelik eğitim ile bebeğinizle kaliteli vakit geçirirken, karşılıklı  bağlanma süreciniz ve iletişiminiz güçlenecek, vücut dilini okumaya başlayacak, masaj sayesinde bebeğinizin sinirsel, zihinsel, fiziksel yönden gelişimine fayda sağlayacak ve diğer  ebeveynlerle sosyalleşme imkanı bulacaksınız.

 

Bebeğinizin yeni doğduğunda en gelişmiş duyusu olan dokunma yolu ile beden ve beyin gelişimini hızlandıran, sindirim sistemini güçlendiren, gaz ve kolik sancılarını hafifletip sakinleştiren,  daha rahat uyumasına yardımcı olan bebek masajı tüm dünyada yüzyıllardır uygulanmaktadır.

 

Eğitim min. 5 kişinin katılımı ile gerçekleşecektir.

 

Nerede, Ne zaman?

DOUM Emirgan’da

Başlangıç 8 Mayıs Pazartesi 14:00 – 15:15  (Takip eden 4 Pazartesi daha 15, 22, 29 Mayıs ve 5 Haziran 2017 aynı saatlerde)

 

Kayıt ve Ücret

Kayıt için lütfen Zeynep ile temasa geçin: 0530 592 63 34 zeynepturgut@yahoo.com

Toplam 5 ders 300TL + KDV (masaj için kullanılacak yağ ve eğitim dökümanı dahil)

 

Zeynep Turgut Ersoy

1979 İstanbul doğumlu. İtalyan Lisesi’ni bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olmuştur. Kariyerine kurumsal şirketlerde devam ederken kişisel gelişim ve anne-çocuk gelişimi üzerine farklı eğitimler almıştır.

 

2015 yılında ise Berivan Aslan Sungur’ dan aldığı Yoga Alliance Sertifikalı Yin Yoga Eğitmenlik Eğitimi, Nur Sakallı ve Ayça Yılmaz’dan Hamilelik Yogası Eğitmenlik Eğitimi ve ardından Ewa Westman’dan IAIM Uluslararası Sertifikalı Bebek Masajı Eğitmenlik Eğitimi almıştır. 

 

 

Bebek masajının hem ebeveyn hem de bebek açısından faydalarını kızı Nehir ile tecrübe eden bir anne olarak bu farkındalığı aktarmak ve arttırmak için IAIM programı kapsamında Bebek Masajı Eğitimleri vermektedir.

Farkındalığın Şifası-Yeni Tıp Eğitimi 17-18 Aralık 09/23/2016

Detaylı bilgi pek yakında! ...devamı

DOUM’da Homeopati seansları başladı! 09/23/2016

Randevu için do-um@do-um.com Detaylı bilgi için tıklayın... ...devamı