Elif Çepel
1986 yilinda Eskişehir'de doğdum. 3 yaşindan 29 yaşina kadar Fransa'da yaşadim. Saint Joseph Lisesini bitirdikten sonra Collège Ostéopathique de Sutherland'da eğitim gördüm. Daha sonra, Lorient Universitesinden psikoloji diplomasinida aldim. Ayni zamanda bir yil boyunca refleksoloji egitimi aldim. 3 sene Fransa'da özel muayehanede çaliştiktan sonra Türkiye'ye geldim. Istanbul'da özel seanslar veriyorum.

Bedendeki her türlü dokuda tonüs artışlarını ve fonksiyon bozukluklarini tespit ederek hastanın sadece semptomatik (belirtili) değil, etiyolojik sebebine (temel sorununa) yönelik tedavi yöntemi uygularim.
Eklemler, kaslar ve omurgayi içeren kas ve iskelet sistemdeki rahatsizliklarin teşhis ve tedavisi ile birlikte vücuttaki tüm sistemleri dikkate alarak bütüncül bir yaklaşim sergilerim.

Beden ve ruh birliğine inanip, ayni zamanda, gerektiğinde psikolojik ve/veya refleksolojik yaklaşimlarda bulunuyorum. Hastaya hem fiziksel hem ruhsal destekte bulunuyorum.

Osteopatinin hizmet alanlari: 
- bel, boyun, sirt agrilari ve fitiklari
- yurume, denge ve koordinasyon bozuklugunda
- eklem agrilari, kireçlenmelerde
- romatizmal hastaliklarda
- migren ve gerilim tipi baş agrilarinda
- bebeklerde yutkunma, emme, reflü ve kafa şekil bozuklugunda
- felç, motor geriligi, serebral palsi

DOUM Aileleri ne diyor?Kayıt


Bizden haber almak için kayıt ol!

gönder


Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Bu sayfada yazılan bilgiler doktora danışılmadan tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.


Copyright © 2018 do-um.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Artwork by Ekin Nayır
Longplay Dijital Ajans Hizmetleri Logo


doum