Anne ve Bebek Yogası

Anne ve Bebek Yogası
6 haftalıktan itibaren emekleyene kadar

Anne ve bebek yogası bebeğinizin gelişimine yardım ederken sizin de doğum sonrası fiziksel ve zihinsel olarak toparlanmanıza destek verir.

Bebek yogası bebeğinizle eğlenceli ve sevgi dolu bir iletişim kurmanın yollarından biridir. Bebeğinizle birlikte yapacağınız pozlar, masaj, ses, şarkı, dokunma, kucaklama ve derin gevşeme içerir. Bir ebeveyn olarak kendiniz ve çocuğunuz adına doğru kararlar verebilmek için iç sesinizi ve içgüdülerinizi dinlemeniz çok önemli.  Yoga bu iç sesinizle olan bağınızı güçlendiri.  Uygulama sayesinde beden uyarılır ve yapılan esneme hareketleri sonucunda daha derin bir rahatlama yaşanır.  Varoluş ile daha derin bir ilişki kurabilirsiniz.  Bu da iç sesinizi duymak ve farkındalığınızı arttırmak için bir alan yaratır.

Bunun yanında pratik olarak bebek yogası bebeğinizle aranızdaki iletişimi geliştirir. Bebeğinizin fiziksel bedenini güçlendirir, sindirim, lenf ve sinir sistemi dahil bütün sistemlerini ve duyularını uyarır. Bu sayede bebeğinizin uyku düzeninin gelişmesine yardım eder.


Program:

>DOUM’da her Çarşamba 11:00-12:00 
>Özel dersler - bireysel ve grup, evinizde veya DOUM’da

DOUM’da ücretler: Tek ders 50TL, 5 ders 200TL (2 ay), 10 ders 350TL (3 ay)

Farkındalığın Şifası-Yeni Tıp Eğitimi 17-18 Aralık 09/23/2016

Detaylı bilgi pek yakında! ...devamı

DOUM’da Homeopati seansları başladı! 09/23/2016

Randevu için do-um@do-um.com Detaylı bilgi için tıklayın... ...devamı