Tania Sisa

Yirmi yıla yakın medikal yayıncılık sektöründe çalıştıktan sonra hobi olarak başladığım fotoğrafçılığı profesyonel olarak devam ettiriyorum. 2 yıl önce Göktürk'te "Fotokare" ismini verdiğim fotoğraf stüdyomu açtım. Hamile, bebek fotoğrafçılığı üzerine çekim ve albüm baskısı hizmeti veriyorum.(www.fotokare.com.tr) Farklı hastanelerde doğumlara girmeye, bebek ve aile çekimlerime büyük bir keyifle devam ediyorum.

Doula'lık mesleğini hamilelerle birliktelik sürecimde keşfettim. Kendi iki doğum deneyimimle şimdinin hamilelik ve doğum süreci bilgilerini Doum'da aldığım eğitimle birleştirip anne adaylarına faydalı olmak istiyorum. Doğum, öncesi ve sonrasıyla hayatımızın en temel taşı. Karakterimiz, hayata bakışımız bu deneyimlerle, duygularla şekilleniyor. Öyleyse her anne en güzel şekilde doğurmayı, her bebek de en güzel şekilde karşılanarak dünyaya göz açmayı hak etmiyor mu? İşte doulalık bu noktada insanlığa katacağı pozitif etkiler anlamında çok kutsal ve değerli benim için.

Web: www.taniasisa.com

Instagram: tania.babyphotography

Tel: 0532-4248830

DOUM Aileleri ne diyor?Kayıt


Bizden haber almak için kayıt ol!

gönder


Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Bu sayfada yazılan bilgiler doktora danışılmadan tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.


Copyright © 2018 do-um.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Artwork by Ekin Nayır
Longplay Dijital Ajans Hizmetleri Logo


doum