Eposta: do-um@do-um.com

Telefon: 0212 277 99 00

Cep: 0531 408 13 23

Adres: Emirgan Sokak 16/1 Emirgan Istanbul

İstinye Park ve sahile birkaç dakika uzaklıktayız. Park sorunumuz yok.

Birkaç yerden tarif ise şöyle: 
-İstinye Parktan: İstinye Park solunuzda kalacak şekilde İstinye Bayır'ından aşağıya doğru inin.  Sağda iki tane Reşitpaşa sapağından (2.cisinde ışıklar
var) ve hemen ardından dar bir sapaktan sonra sağda köşesinde çiçekçi olan sapaktan sağa dönün (Bu sahilden önceki son sapış).  Hiçbiryere sapmadan
kıvrıla kıvrıla devam edin.  Emirgan Korusunun üst kapısı solunuzda kaldıktan sonra yaklaşık bir 500m daha gideceksiniz.  Sağda Emirgan Evlerini geçince karşınıza Reş6itpaşa Mezarlığı olacak.  Mezarlığı görünce sola Emirgan Sokak'a sapın (üstteki yol). 3Mom's mağazasını geçtikten sonra DOUM sağınızda. 

 

-Sahilden Emirgan:  Emirgan Sütiş'in önünden yukarı sapın. Bir mecburi soldan sonra, Sabancı Lisesini karşınızda görünce sağa saparak Emirgan Mektebi Sokak'ın sonuna kadar çıkın.  500m kadar sonra yol bitince karşınızda Reşitpaşa Mezarlığı olacak.  U dönüşüne benzer sert bir sol dönüşle Emirgan Sokak'a sapın. 100M sonra DOUM sağınızda.  3Mom's mağazasını geçtikten sonra. 
 

-Sahilden Baltalimanı: Rumeli Hisarı-Emirgan yönünde Baltalimanı Kemik hastanesini ve köprü bağlantı yolunu geçtikten sonra solda Japon Bahçesi, sağda Portaxe Restaurantı geçeceksiniz.  Hemen sonrasında solda bir çiçek serası sağda Angel Restaurant var. Ordaki ışıklardan sola Boyacıköy Yokuşuna girin. Yokuş Polis Eğitim Merkezine gelmeden, girişinde Iski Sosyal tesisleri tabelası var. Hiç bir yere sapmadan yokuştan çıkın. Bir noktada yokuşun dik kısmı bitince ara sokaklardan oluşan bir dört yol ağızına geleceksiniz.  Burdan sola dönün ve yukarı doğru tırmanmaya devam edin. Zaten diğer seçenekler hep aşağı iniş. Bu yol Reşitpaşanın merkezine kadar devam edecek.  Bir göbeğe ulaştığınızda sağda Reşitpaşa Taksi Durağı, Osman Saçmacı Ortaokulu ve biraz ileride Can Balık olacak.  Can Balık'ı geçer geçmez sağa sapın(Emirgan Bostanı Sok.). DOUM 200m ilerde solunuzda. 
 

-Reşitpaşa Merkezden:  Reşitpaşa Merkezdeki göbekten Muhtar ve Can Balık sağınızda kalacak şekilde Emirgan Bostanı Sokak'a sapın.  100M sonra DOUM
solunuzda. Motorsikletçiden önce. Eğer tarif sormak zorunda kalırsanız Emirgan Sokak yerine Bostan Sokak  ya da Emirgan Bostanı Sokak olarak sorun.

DOUM Aileleri ne diyor?Kayıt


Bizden haber almak için kayıt ol!

gönder


Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Bu sayfada yazılan bilgiler doktora danışılmadan tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.


Copyright © 2018 do-um.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Artwork by Ekin Nayır
Longplay Dijital Ajans Hizmetleri Logo


doum