• doğala yakın yaklaşım...

  Dersleri kimin hazırladığı kursun içeriğini ve yaklaşımını çok etkiliyor. Hastaneler tarafından düzenlenen derslerde daha çok prosedürel şeyler (ki karar verme opsiyonu verilmeyen/verildiği söylenen konular) hakkında bilgi veriliyor. Buradaki doğala yakın yaklaşım ve eğitmenlerle sıcak ilişkiler kaliteyi kat kat arttırıyor. Teşekkürler!

  5.06.2018
  Mehmet Can
 • çok faydalı oldu...

  Doktorla önceden konuşulması gereken konuları belirlemek çok faydalı oldu. Bunu hiç düşünmemiştim.

  21.04.201
  Özgür
 • birçok detayı öğrenmemi sağladı...

  Merak edip zaman ayıramamaktan dolayı öğrenemediğim birçok detayı öğrenmemi sağladı. Doğum özel bir durum ve psikolojik olarak hazırlanmak gerektiğini bu dersler sayesinde anladım. Doğum sürecinde doktor, web, arkadaşlar ve ailenin yanı sıra formel bilgi alabileceğimiz bir kaynak oldu.

  21.04.201
  Uğur Serkan Taşkın
 • eğitici...

  Özellikle babalar için çok yararlı. Eğitici.

  3.02.2018
  Kenan
 • doğala yakın yaklaşım...

  Hastaneler tarafından düzenlenen derslerde daha çok prosedürel şeyler hakkında bilgi veriliyor. Buradaki doğala yakın yaklaşım ve eğitmenlerle ilişkiler kaliteyi kat kat artırıyor.

  3.02.2018
  Ahmet
 • endimi hazır hissediyorum, baba olmaya...

  İki günlük eğitim boyunca birçok pratik şey öğrendim. Artık kendimi sürece daha hazır hissediyorum. Ama asıl kazancım bunların çok ötesinde. Bebeğimle, eşimle genişleyecek ailemiz için kendimi hazır hissediyorum, baba olmaya... Eğitimin içinde baba olmaya hazırlık diye bir bölüm yoktu. Ama tüm konular, anlattıkların, içtenliğin bende böyle bir açılıma sebep oldu.

  3.02.2018
  Kadir
 • hiçbir şey bilmiyormuşum...

  Hiçbir şey bilmiyormuşum. İyi ki gelmişim. Çok başarılı ve yararlı bir program olduğunu düşünüyorum.

  4.12.2017
  Akın
 • benim açımdan çok olumlu oldu...

  Benim açımdan çok olumlu oldu. Öncesinde bilmediğimiz ve hatta bilmediğimizin farkında olmadığımız bir çok konudan dolayı hazır hissetmiyorduk ve bundan dolayı endişelerimiz ve korkularımız vardı. Bu derslerin sonucunda aldığımız bilgi ve aramızdaki paylaşımlar sayesinde bu endişelerin üzerinden geldiğimizi düşünüyorum. Ve bu dersler sonrasında zihin ve ruh olarak daha hazır olduğumuzu düşünüyorum.

  4.12.2017
  Ahmet Hamdi
 • anne, baba olacaklar için faydalı...

  Annenin ve babanın gerek kurgu, düşünsel gerekse de pratik olarak doğuma ve bebeğe hazırlanma işlemini fazlasıyla gerçekleştiriyor. Her ilk defa anne, baba olacak kişinin katılmasının faydalı olacağını düşünüyorum.

  11.09.201
  Haluk
 • içerik ve süre olarak yeterli...

  Bebeğimiz ile ilgili birşeyler paylaşmaya başlamak güzeldi. İçerik ve süre olarak yeterli.

  18.08.201
  Sena Nomak
 • faydalı, bilgilendirici, pratik bilgiler...

  Son derece faydalı, bilgilendirici, pratik bilgiler içermekte. Doğumun sayfalarca uzunluktaki fizyolojisi, bilgisi kısa, net ve açıklayıcı sunuldu. Doğum öncesi, sonrası, hastane, ev, emzirme süresiyle ilgili proje hazırlamak için farklı uygulamalardan bahsedildi.

  15.09.201
  Pamir
 • doğum fazlarını öğrenmek etkileyiciydi...

  Kendimizin pratik yaptığı konular özellikle çok etkiliydi. Konu olarak doğum fazlarını öğrenmek etkileyiciydi.

  4.08.2016
  Hakan
 • öğrenemediğim birçok detayı öğrendim...

  Merak edip, zaman ayıramamaktan dolayı öğrenemediğim birçok detayı öğrenmemi sağladı. Doğum özel bir durum ve psikolojik olarak hazırlanmak gerektiğini bu dersler sayesinde anladım.

  10.07.201
  Rauf

DOUM Aileleri ne diyor?Kayıt


Bizden haber almak için kayıt ol!

gönder


Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Bu sayfada yazılan bilgiler doktora danışılmadan tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.


Copyright © 2018 do-um.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Artwork by Ekin Nayır
Longplay Dijital Ajans Hizmetleri Logo


doum