Meditasyonun Özü, Yoğun Farkındalık Atölyesi

Varlığınızın derinliklerine inmek ve onu doğrudan deneyimlemenizi sağlayacak en etkili ve derin meditasyon tekniklerinden bazılarını tecrübe etmek için bu eşsiz güne katılın.

Zihin ve duyguların ötesine geçmek ve tam mevcudiyet durumu olan Zihinsizlik alanına girmek için farklı aktif meditasyon teknikleri ve kendini sorgulama yöntemlerini deneyimleyeceğiz.

Sadece bir günde, derin bir dönüşüm deneyimi yaşayabilir ve meditasyonun günlük hayatımıza sunduğu değerli hediyeleri kabul edebilirsiniz. 

Daha önce meditasyon tecrübesi olmayanların katılımına uygundur. Meditasyon tecrübesi olanlar da, bu buluşmaya katılarak kişisel pratiklerini zenginleştirip derinleştirebilir.

Gün boyunca, eşsiz bir kendini arama yöntemi olan The Who is in? Yoğun Farkındalık Zen İnzivası! temelli  bir sorgulama tekniği deneyimleyeceğiz. 

Bu çalışma, Türkiye'de 2020 baharında yapacağımız inziva hakkında da ipuçları verecek.

Ne Zaman & Nerede?
14 Aralık 2019  Cumartesi saat 10:00 - 18:00 arası
Yer: Githa Yoga Südyosu
Saray Arkası Sok. Muhterem Apt. No:39 Daire:1-2 Gümüşsuyu / Beyoğlu / İstanbul

Katılım ve Ücret
Kayıt için lütfen do-um@do-um.com adresine mail atın
400TL+ KDV 
Yoga Eğitimi almış katılımcılara %20 indirim uygulanacaktır.

Atölye dili İngilizce olacak gerektiğinde Türkçe çeviri yapılacaktır.


Dr Nirdosh Kohra
Meksika’da doğdu, Meksika Anahuac Üniversitesinden tıp doktoru olarak mezun oldu. Tıp deneyimi sayesinde geleneksel tıbbın nadiren insanlara şifa getirdiğini farketti, böylece hastalıkların ana nedenlerini ve gerçek çözümlerini bulmasına yardım edecek yöntemleri aramak için dünyayı dolaşmaya başladı.
Meksika, ABD, Avrupa ve Asya’da farklı şifa teknikleri ile çalıştı, bunları kendi bedeninde deneyimledi ve uzmanlaştı, şimdi bu yöntemleri kendi bütünsel yaklaşımında kullanıyor. Bunlardan bazıları TBM (Total Body Modificati- Nörosomatik Dengeleme), GNM (German New Medicine –Yeni Alman Tıbbı), Transomatik Diyalog, Conscious Nutrition (Bilinçli Beslenme), Kinesiyoloji, Reiki, Theta Healing (Teta Şifalandırma), Meditasyon, 1. Akaşik süreç ve bir takım kadim beden-zihin şifa teknikleri, ayrıca batı ve doğu şifa yaklaşımlarını bütünleştirmedir.
Kendi özel pratiğinde hasta ile birlikte çalışarak, hastalığının fiziksel, zihinsel, duygusal, enerjetik, beslenme ile ilgili olan, toksikolojik, hayat stili ve başka olası bütün sebeplerini dikkate alıyor. Sonra da bütünsel bir yaklaşımla kişiyi uyum ve dengeye geri döndürecek en iyi yolu bulmaya çalışıyor.
Meksika ve Yunanistan merkezli Path of Meditation (2006) ve the Conscious Nutrition Academy (2007)’nin kurucu ortağı. Meksika, Brezilya, Yunanistan, Türkiye, Hindistan, Çin ve diğer ülkelerde Bilinçli Tıp, Bilinçli Beslenme, eğitimleri veriyor. Ayrıca Yoğun Farkındalık İnzivaları (İçeride ki kim?), Meditatif Terapiler (Osho No Mind, Osho Mystic Rose & Osho Born Again), erkeler için atölye çalışmaları, Primal (Childhood Deconditioning – Çocukluk Şartlanmalarından Özgürleşme), Meditasyon ve diğer konularda farklı atölyeler düzenliyor ve bireysel seanslar veriyor.

Dr. Nirdosh Kohra
www.pathofmeditation.com

DOUM Aileleri ne diyor?Kayıt


Bizden haber almak için kayıt ol!

gönder


Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Bu sayfada yazılan bilgiler doktora danışılmadan tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.


Copyright © 2018 do-um.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Artwork by Ekin Nayır
Longplay Dijital Ajans Hizmetleri Logo


doum