Bodhi Medicine - Farkındalığın Şifası Bireysel Seanslar

Dr. Nirdosh Kohra, Geleneksel Batı Tıbbı (Allopatik Tıp) alanındaki deneyimine ve TBM (Total Body Modificati- Nörosomatik Dengeleme), GNM (German New Medicine –Yeni Alman Tıbbı), Conscious Nutrition (Bilinçli Beslenme), Meditasyon, Reiki, Theta Healing (Teta Şifalandırma), Transomatik Diyalog ve benzeri çeşitli “Doğal Bütünsel Tıp” yöntemlerine dayanan bireysel seanslar veriyor.

Seanslarında kişi ile birlikte bireysel çalışarak, herhangi bir semptomun veya hastalığın temel nedenini bulmak için farklı yöntemler kullanıyor. Kişinin fiziksel, zihinsel ve duygusal uyuma ve refaha geri dönmesini sağlayacak en iyi yolu bulmasına yardım ederken metabolik, beslenme ve hayat stili desteği de sunuyor.

Bireysel seanslar, sağlığını yeniden kazanmak için doğal ve uyumlu bir tedavi bulmaya çalışan her türlü akut ve kronik semptom veya hastalığı olan çocuk, yetişkin, hamile ve yaşlılara uygundur.

İlk seans: 1 saat 30 dakika.
İkinci seans: 1 saat.

Dr. Nirdosh Kohra ile bireysel seans için bize do-um@do-um.com adresinden ulaşın.

DOUM Aileleri ne diyor?Kayıt


Bizden haber almak için kayıt ol!

gönder


Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Bu sayfada yazılan bilgiler doktora danışılmadan tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.


Copyright © 2018 do-um.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Artwork by Ekin Nayır
Longplay Dijital Ajans Hizmetleri Logo


doum