Biyodinamik Kranyosakral Terapi

Biyodinamik Kranyosakral Terapi (BCST), yeni doğanlar, yaşlılar ve hassas, dejeneratif veya ağrılı rahatsızlıkları olan insanlar dahil her yaş için uygundur.
Tedavi, bir masaj masasında tamamen giyinmiş olarak gerçekleştirilir ve 1 saat ile 1 saat 20 dk arasında sürer.
BCST, beden ve zihin üzerinde sakinleştirici ve dengeleyici bir etkiye sahip merkezi sinir sistemindeki gerilimleri serbest bırakan oldukça etkili yumusak dokunuslarla nazik bir calismadir.
Seans sırasında derin bir iç durgunluk ve huzur duygusu yaşanır. Bu durgunluk hali vücudun kendini iyileştirmesi için doğru ortamı yaratır. Danışan, büyük bir canlılık ve refah yaşayabilir, daha iyi uyuyabilir, geçmiş travmaların bir sonucu olarak ortaya çıkan duygusal veya fiziksel semptomlarda iyileşme yaşayabilir.

Randevu

Randevu için: do-um@do-um.com

Caroline Skarob kimdir?

Iyileştirme terapisini 2012'de keşfetti (Chiang Mai Tayland). Thai Massage ve Osteothai'i (David Lutt) derinlemesine öğrendikten sonra 2016 yılında İstanbul'da Thai Massage dersleri vermeye başladı. Ayrıca Tatjana Rottenberg ile Trigger Points ve refleksoloji öğrendi. 2015 yılından beri, önce Yunanistan'da Sunshine House'da Rosemary Wallace'dan ve ardından Türkiye'de Leonid Sobolef'den Biodynamic CranioSacral kursu alıyor.

DOUM Aileleri ne diyor?Kayıt


Bizden haber almak için kayıt ol!

gönder


Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Bu sayfada yazılan bilgiler doktora danışılmadan tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.


Copyright © 2018 do-um.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Artwork by Ekin Nayır
Longplay Dijital Ajans Hizmetleri Logo


doum