Homeopati Hakkında

Homeopati dünyada 200yılı aşkın bir süredir kullanılan temeli benzeri ile tedavi anlayışına dayanan bütünsel ve doğal bir tedavi yöntemidir. Bu tedavide tamamen doğal, bitkisel, hayvansal ve mineral ürünler, özel bir yöntemle hazırlanarak kullanılır.  Bu ürünler remedy ya da ilaç olarak adlandırılır ve remedyler standardize edilmiş dozlarda hazırlanır, genellikle submoleküler düzeydedir.  Her yaşta, pek çok çeşit hastalıkta güvenle kullanılan, yan etkisiz bir yöntemdir. Hamilelikte,  bebeklerde ve hayvanlarda dahi güvenle kullanılır.  Homeopatiyle fiziksel, duygusal ve ruhsal her türlü hastalığı tedavi etmek mümkündür: astım, alerjiler, egzema, sedef, romatoit artrit, mide-bağırsak  rahatsızlıkları, kolit, migren, depresyon, anksiyete bunlardan bazılarıdır.

Dünyada ve gelişmiş ülkelerde çok yaygın kullanılan bir tedavi yöntemi olmasına rağmen Türkiye’de ancak son yıllarda tanınmaya başlamıştır. 

 

Randevu içindo-um@do-um.com

İlk seans yaklaşık 2-3 saat sürer, ona göre zaman ayırmanızı öneririz. Çocuklar için ilk görüşmede 1 saat  yeterlidir. Takip ve kontrol seansları ½ sürer. 

Dr Rikkat Koçak hakkında daha fazla bilgi için tıklayın...

DOUM Aileleri ne diyor?Kayıt


Bizden haber almak için kayıt ol!

gönder


Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Bu sayfada yazılan bilgiler doktora danışılmadan tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.


Copyright © 2018 do-um.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Artwork by Ekin Nayır
Longplay Dijital Ajans Hizmetleri Logo


doum