Gülistan ile Seanslar

Meme Bakım Masajı (Kadınlar için)

Bitkisel yağlar kullanılarak yumuşak ve nazik vuruşlarla yapılan bu masaj, lenf sistemini aktive eden marma noktalarını (hayati enerji noktaları) uyarır. Marma noktaları ve meme dokusuna hafif vuruşlar toksinleri, yağları, birikmiş fazla sübtil/ince enerjiyi ve hormonları harekete geçirir.
Memelerde kan akışı artar ve beslenen meme dokusu canlanır. Meme dokusuna ve etrafına yapılan masaj, hormonal dengeyi sağlamasının yanı sıra, kadın üreme dokusunun iyileşmesine ve sağlıklı kalmasına da yardımcı olur.

Bilinçli Beslenme Seansı
Her beden benzersizdir. Bu seansta, bedenin fiziksel, duygusal ve zihinsel düzeyde beslenmiş ve enerji dolmuş hissetmesi için ihtiyaç duyduğu besinleri ve günlük olarak neler yemeniz gerektiğini öğreneceksiniz.

İçindeki Çocuğu İyilleştirme
Bu seanslarda hayatımızın ilk 10 yılını keşfediyoruz... 
Gestalt, nefes, biyoenerjetik egzersizler, yeniden doğuş ve regresyon (gerileme) gibi farklı terapötik yöntemler ile kişi içindeki çocuk ile bağlantı kurabilir, geçmiş yaşamındaki gerilimleri açıklayabilir, onları serbest bırakabilir ve yetişkin hayatını güçlendiren ve zenginleştiren neşe, yaratıcılık ve masumiyet gibi benzersiz niteliklere erişebilir. Görüşmeler 10 seansa kadar uzayabilir.

Seanslar 1,5 saat ya da 1 saat olarak ayarlanabiliyor. 
6 -15 Aralık tarihlerinde seanslar DOUM Emirgan’da olacak.
Lütfen rezervasyon için do-um@do-um.com adresine mail atın ve ne kadar sürede rezervasyon istediğinizi belirtin.

Gülistan
Sağlıklı ve dengeli bir yaşam sürmenin yollarını bulma konusunda tutkulu... 

2002'den bu yana fiziksel, duygusal ve zihinsel düzeyde farkındalık oluşturmak için farklı yöntemler kullanıyor, bedende yeni bir enerji akışı yaşanırken geçmişten gelen gerilimleri ve kalıpları özgürleştiriyor.  Conscious Nutrition (Bilinçli Beslenme)'nin  kurucusu, İçindeki Genci İyileştirme Çalışması (Healing the Inner Teenager Training)'nın yaratıcısı,  Primal (Childhood Deconditioning – Çocukluk Şartlanmalarından Özgürleşme)  Terapisti, Somatik Deneyimleme ve Meditatif Terapiler uygulayıcısı Gülistan,  dünya çapında gruplarla paylaşımlarda bulunmaya devam ediyor.

DOUM Aileleri ne diyor?Kayıt


Bizden haber almak için kayıt ol!

gönder


Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Bu sayfada yazılan bilgiler doktora danışılmadan tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.


Copyright © 2018 do-um.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Artwork by Ekin Nayır
Longplay Dijital Ajans Hizmetleri Logo


doum