Pelin Çallı Üney

Evli ve iki çocuk annesi olan Pelin, Celal Bayar Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra  Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İnsan Kaynakları Yönetimi ve Kariyer Danışmanlığı üzerine yüksek lisans programını bitirdi. İnsan kaynakları yönetimi, işe alım ve kurumsal eğitim alanlarında çalıştı.  

2013 yılında ikizlerinin dünyaya gelmesi ile hayatının yönü değişti. Annelik deneyimi ile kendi içine doğru çıktığı yolculukta, bir çok holistik terapi yöntemi ile tanıştı, bireysel ve grup çalışmalarına katıldı. İnsan bilincinin derinliklerini keşfetme niyeti ile ilgi alanına giren bir çok konu üzerine eğitim aldı. Halen ileri düzey eğitimler almaya ve bunları uygulamaya devam ediyor. 

EARTh ( Dünya Regresyon Terapistleri Derneği ) üyesi olan Pelin, bireysel olarak bir çok alanda seans ve eğitim vermekte, zihin-beden-nefes farkındalığı çalışmaları yürütmekte ve kişilere içsel dönüşüm yolculuklarında eşlik etmektedir.

Aldığı Eğitimler: 

Regresyon Zirvesi Hans TenDam-Trisha Caetano; Çocukluk Çağı Travmaları-Değişim için Cesaret

Zeynep Aksoy; Yoga Uzmanlığı - 200 Saat Yoga Alliance

Zeynep Aksoy-David Cornwel ; Reset (Mindfulness -Meditasyon) 

Cem Şen; Kas ve Tendon Egzersizleri, Mükemmel Gevşeme ve Bedenin Yenilenmesi, Yaşamsal Enerjinin Uyandırılması, Nefes ve Yaşamsal Enerjinin Arttırılması, Geliştirilmesi

Palouse Mindfulness-8 Haftalık Online Eğitim; Mindfulness Based Stress Reduction

Marion Boon; Regresyon Uzmanlarına Yönelik Bütünsel Entegrasyon ve İçsel Çocuk Çalışması 

Mark Wentworth; Renk Psikodinamikleri ile Dönüşümsel Yaşam Planı 

Anita Groenendijk; Beden Bilgeliği (Kinesyoloji) ile Regresyon Terapisi 

Tülin Etyemez ve Reşat Güner; Regresyon Uzmanlarına Yönelik İleri Entegrasyon Yöntemleri 

Tülin Etyemez ve Reşat Güner; Regresyon Uzmanlığı (Regresyon, NLP, Somatik ve Enerjetik Travma Çözümleme Teknikleri içermektedir.) 
 

DOUM Aileleri ne diyor?Kayıt


Bizden haber almak için kayıt ol!

gönder


Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Bu sayfada yazılan bilgiler doktora danışılmadan tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.


Copyright © 2018 do-um.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Artwork by Ekin Nayır
Longplay Dijital Ajans Hizmetleri Logo


doum