Ceren Bebek

1997 yılında Mimar Sinan Üniversitesi’nde, 2010 yılında Viyana Üniversitesi’nde sosyoloji bölümlerinden mezun oldum. 2011 yılında akademik sosyal çalışmacı sertifikası aldım. Ardından 2012 yılında MBA’imi Viyana ARGE Bildung Enstitüsü Proje Yöneticiliği’nde yaptım. Yurtiçi ve yurtdışında sosyal hizmetlerde farklı sosyal sorumluluk projelerinde görev aldım. Anne olacağımı öğrenmemle birlikte kariyerim farklı bir alana evrildi. 2012 yazında Birthlight Hamile Yogası eğitimini aldım. Ardından Babywearing Eğitmeni oldum ve ergonomik ve güvenli bebek taşıma ürünlerini içeren Miss Bebek’i kurarak girişimcilik serüvenine başladım. 

İki çocuk annesi ve kadın olarak şimdiye kadar edindiğim bilgi ve tecrübeler, ebeveynlik konusunda Türkiye’de ve yurtdışında aldığım eğitimler, babywearing eğitmenliğim, sosyolog yanım, sosyal çalışmacı yönümle babywearing  annelerine bu bilgiler ışığında katkıda bulunmayı hedefliyorum. 

Missbebek’de sizin için özenle seçilmiş, ergonomik, güvenli ve şık bebek taşıma ürünlerini bulabilirsiniz.

DOUM Aileleri ne diyor?Kayıt


Bizden haber almak için kayıt ol!

gönder


Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Bu sayfada yazılan bilgiler doktora danışılmadan tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.


Copyright © 2018 do-um.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Artwork by Ekin Nayır
Longplay Dijital Ajans Hizmetleri Logo


doum