Gaye Günay

2002 yılında Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Geçirdiğim bir kaza sonucu kırdığım köprücük kemiğine iyi bakmadığım için zamanla boyun ve sırt bölgemde dayanılmaz ağrılar yaşamaya başladım. Bu ağrıları gidermek için uygun beden terapileri araştırdım ve böylece yoga ile tanıştım. Kendi bedenimi tanıma yolculuğu gibi başlayan bu serüvenin devamında, 2006’da çalıştığım web tasarım şirketindeki işimi bırakarak Tayland’ın bilinen okullarından biri olan ITM’de Thai masaj hocalık eğitimi almaya gittim. Tayland’da 1 sene boyunca farklı ekollerin okullarından eğitimler alıp, farklı alanlara yönelik teknikler öğrenme ve uygulama şansı buldum.

Tayland’ın özellikle felç ve kazalar sonucu bedende oluşan ağrı ve tıkanıklıkların tedavisi konusunda bilinen en deneyimli ustalarından biri olan görme engelli profesör Ajarn Sinchai Sukparset ile çalıştım. Ünlü usta Pichest Boonthumme’ın da öğrencisiyim.

Bir yandan hamile masajı, yüz masajı, ve Thai masaj terapileri uygularken, aynı zamanda Thai masaj eğitimi ve Ailelere yönelik Bebek Masajı, ve Kendi kendine yüz masaji ve yogası kursları düzenliyorum.

Halen düzenli olarak Avrupa ve Tayland’da masaj eğitimleri almaya ve bitkisel kozmetikler ve aromatik yağlar, beslenme alanlarında çalışma ve araştırmalarıma devam ediyorum.

DOUM Aileleri ne diyor?Kayıt


Bizden haber almak için kayıt ol!

gönder


Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Bu sayfada yazılan bilgiler doktora danışılmadan tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.


Copyright © 2018 do-um.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Artwork by Ekin Nayır
Longplay Dijital Ajans Hizmetleri Logo


doum