Attachment Parenting Türkiye Lideri HAKKINDA 

Dr. Aslihan Onaran (PhD) KİMDİR?

İki çocuk annesi Aslihan Onaran, ZenWorld International Anne-Baba Farkındalık Akademisi Kurucusu bir  Çift Dilli Eğitim Uzmanı ve Ebeveyn Danışmanıdır. Aynı zamanda, Amerikan "Attachment Parenting International/Uluslararası Doğal Ebeveynlik Kurumu"nun Türkiye grubu Kurucu-Lideridir. 

15 yıl boyunca Amerika’da önde gelen üniversitelerde öğretim üyesi ve sivil toplum lideri olarak bulunmuş ve bu sürede, çift dilli eğitim, şiddetsiz iletişim becerileri, farkındalık, Montessori ve bebek işaret dili konularına yönelmiş, Amerika’da alanında pek çok ilke liderlik etmiştir. 

ABD’de ve Türkiye’de toplam 4 üniversiteden mezun olan Dr. Onaran’ın, ABD’deki Brown Üniversitesi’ndeki doktora derecesine ek olarak Harvard Üniversitesi ve UC Berkeley’den pozitif psikoloji sertifikaları, ABD’den yoga-meditasyon eğitmenliği sertifikası ve pekçok uluslararası yayını bulunmaktadır. 

Türkiye’de, kurucusu olduğu "Zenworld International Anne-Baba Farkındalık Akademisi" bünyesinde, Pozitif İletişim, Çift dilli Eğitim, Farkındalık, Pozitif ve Doğal Ebeveynlik alanlarında ebeveynlere, ebeveyn adaylarına, ailelerine ve çocuklara özel eğitimler ve danışmanlık sunmaktadır. www.facebook.com/ZenWorldAcademy

 

 

DOUM Aileleri ne diyor?Kayıt


Bizden haber almak için kayıt ol!

gönder


Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Bu sayfada yazılan bilgiler doktora danışılmadan tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.


Copyright © 2018 do-um.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Artwork by Ekin Nayır
Longplay Dijital Ajans Hizmetleri Logo


doum