Fatma Özdemir
Yoga Eğitmen

ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden 1996 yılında mezun olduktan sonra İstanbul’a yerleştim. Önce uzun yıllar mikroelektronik sektöründe mühendislik ve yöneticilik yaptım. Şimdi bilgi iletişim teknolojileri sektöründe yöneticilik yapıyorum ve aynı zamanda yoga dersleri veriyorum.
İnsana bütünsel yaklaşan felsefelere her zaman ilgi duydum. 2000 yılında hayatıma giren yoga ve 2011 yılında hayatıma giren ayurveda bilgilerini harmanladığım dersler vermeyi seviyorum.


Yoga yolculuğum, 2000 yılında omuz ağrılarıma çare ararken İstanbul’da Kaivalya Yogashram Stüdyosu’nda (http://www.kaivalyayoga.co/) Ersin Hoca ile tanıştığımda başladı. 2008 yılında Cihangir Yoga’da ilk yoga uzmanlığı eğitimimi aldım. Berivan Aslan Sungur’un eğitimleri aracılığıyla tanıştığım Yin Yoga, bedene ve yogaya bakış açımı tamamen değiştirdi. Halen eğitimlerime Paul ve Suzee Grilley ile devam ediyorum.


Ayurveda 2011 yılında hayatıma girdi. Sağlığımı, psikolojimi, yediklerimi, yaşama şeklimi, mutfağımı ve yogaya olan yaklaşımımı derinden etkiledi. 2017 yılında sevgili hocam Ulli Allmendinger’in 1 yıl süren ayurveda eğitimine katıldım ve bu konuda biraz derinleşme fırsatı yakaladım. Halen bu konuda öğrenmeye devam ediyorum. 


Mühendislik mesleğimin yanı sıra meraklı ve tutkulu bir öğrenci olarak insana, yaşama dair öğrenmeye ve paylaşmaya devam ediyorum. Yazılarıma www.fatmaozdemir.net ismini verdiğim web sitemden ulaşabilirsiniz. Sevgilerimle.

DOUM Aileleri ne diyor?Kayıt


Bizden haber almak için kayıt ol!

gönder


Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Bu sayfada yazılan bilgiler doktora danışılmadan tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.


Copyright © 2018 do-um.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Artwork by Ekin Nayır
Longplay Dijital Ajans Hizmetleri Logo


doum